Co čeká naše mladé hasiče??!!

14. 2. 2010

SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA

Sbor dobrovolných hasičů Pavlov ve spolupráci s Obcí Pavlov a Okresní odbornou radou mládeže SH ČMS zve všechny kolektivy mladých hasičů okresu Jihlava
na

KDE: KD Markvartice
ZAČÁTEK: ve 13 hod
Občerstvení zajištěno
Různé soutěže pro mladší i starší děti
Přehlídka a vyhodnocení nejlepších masek ...
Prosíme o potvrzení účasti s předběžným počtem dětí do 20. 2. 2010 na email: vcapounova@seznam.cz nebo na tel. 607 780 319

__________________________________________________________________________

Tyto akce jsou určeny i pro vaše sourozence a rodiče, takže kdo chce, může jet s námi, jen je potřeba mi to co nejdříve nahlásit, aby jsme mohli zajistit dovoz. Co jít třeba společně za kovboje??:))

Svoji účast , nebo neúčast povrďte buď do komentáře k tomuto článku, nebo sms, email a pod.

Dále chci tímto upozornit , že ten, kdo se zúčastní a pojede s námi na karneval, tak dostane příspěvek na návštěvu bazénu 27.3.2010 ( pojede se buď do aquapalce Praha, nebo Babylon Liberec).

Dále v letošním roce se bude za činnost v kolektivu mladých hasičů sbírat body, za které se pak budou dostávat odměny. Body se budou udělovat za veškerou účast na činnosti mladých hasičů ( tréning, karneval, tělocvična, soutěže a pod.)!!!!!!