Dolní Mrzatec 2009

SDH Stará Říše organizuje letní soustředění mladých hasičů
Dolní Mrzatec 2009

Datum konání: 11.7 – 18.7.2009

Místo: dětský tábor Dolní Mrzatec ( cca 1,5km od Mrákotína)

Cena pobytu: 1 100,- Kč

Po dvouleté odmlce se nám podařil opět zajistit volný termín na dětském táboře Dolní Mrzatec. Většina z Vás ví, jaké to je úžasné místo. Ti kteří tam nebyli se mohou podívat na fotografie na internetových stránkách. Tábor se nachází na místě, které není daleko, ale je ukryto stínem hory Javořice. Jedná se o objekt, který zbudovala JE Dukovany pro rekreaci dětí svých zaměstnanců. Nyní je ve vlastnictví Třebíčského Junáka. Tábor je vybaven čtyřmi chatami o kapacitě 16 lůžek. Dále je v objektu kuchyň a jídelna o kapacitě 30 osob. K dispozici jsou i podsadové stany.

Doprava: bezvadně vybavené kolo, helma je samozřejmostí!! Bagáž a proviant povezou doprovodná vozidla. ( kdo nemá kolo, bude odvezen automobilem)

Výbava účastníků: spacák, svítilna, nádoba na pití (láhev na kolo), kapesní nožík, sešit a propiska, menší baťůžek ( na výlety), oblečení a toaletní potřeby s ohledem na délku pobytu.

Možnosti výletů: Řásná, Lhotka a zřícenina hradu Štamberk, hrad Roštejn, Práskolesy a jejich stoletá lípa, vrchol Javořice a Míchova skála.

Záměr soustředění: prohloubení hasičských znalostí, příprava na nový ročník hry Plamen a poznání oblasti Javořicka.

Organizační zabezpečení zajišťují vedoucí mládeže SDH Stará Říše

Bližší informace: