Memoriál VŘSR 2009 Široký Důl

18. 9. 2009
Vážené soudružky, Vážení soudruzi,

Slyšte tu velikou novinu, že autobusem do Širokého Dolu s Vámi pojedu. Tam shlédneme klání, v hasičském sportování. Naše družstvo sportovní, zajisté to zaviní, že přepíšou se dějiny. Kladiva a srpy si vemte, dobrou náladu si přibalte. Už se na Vás těším moc, doufám, že nás bude dost.

S úctou Váš V.I.L.

SDH Stará Říše pořádá zájezd na memoriál VŘSR 2009 v Širokém Dole

Kogda: 24.10.2009

Kuda: Široký Důl

Otchod: 5.30 hod. od hasičárny

Skolko: 260,- Kč

Pro ty, kteří nevědí o co se jedná.

Memoriál VŘSR je soutěž v požárním útoku. Tato soutěž je okořeněna recisistyckým zahájením v podobě alegorického průvodu, který připomíná zahájeni olympijských her. Tímto se řídí i celý doprovodný program. Místo v autobusu si lze zarezervovat buď osobně, nebo na tel. Čísle 723 471 291, emailem: sdh.stararise@centrum.cz Úplná reservace proběhne však až po zaplacení celé částky předem.

www.sdhstararise.estranky.cz
www.sdhstararise.tym.cz