Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stuhleck 2016

4. 1. 2016

Stuhleck 2016 , ceny skipasů bez vratné zálohy 2,- Euro.htm

 

Ahoj Lyžníci,

 

v příloze zasílám aktualizovaný seznam všech účastníků včetně částky, kterou budou platit za skipas.  Prosím tedy o kontrolu jmen, roku narození a u studentů poznámku, že jsou studenti.

 

Platba: částku 450,- Kč za dopravu zasílejte na účet SDH Stará Říše 268099582/0300  ( do zpráv napište jméno, aby bylo možné platbu přiřadit a zároveň mi zašlete echo , že platba byla provedena)

 

Co se týká skipasů, ty si je možno zjistit na www.stuhleck.at  Jelikož jsme skupina, je tam sleva 3,- Euro na skipas, přesnou částku kolik bude kdo platit zašlu ještě předem, eura pak ráno vybereme v autobuse.

 

Pojištění: nejsme cestovní kancelář, tudíž pojištění na cestu do zahraničí si každý zajišťuje sám a každý jede na svoje riziko a odpovědnost bez jakýchkoliv nároku a pod, pokud si toto pojištění  neuzavře a stane se mu nějaký úraz. Pro každý případ, kdo ho nemá si na mě uložte tel. číslo 723 471 291

 

Časy odjezdů: jsou na letáku, v Jihlavě se vyjíždí od ČS ONO, další zastávka Dlouhá Brtnice autobusová zastávka, Stará Říše u hasičárny a pro ty co zaspí, nebo na ně zapomeneme Moravské Budějovice ČS Benzina. Prosím o potvrzení kdo bude nastupovat v Jihlavě, kdyby nebyl zájem, že by tam autobus nezajížděl.

 

V případě dotazů jsem rád k dispozici.

 

stuhleck-2016.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář