Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál VŘSR 2009 Široký Důl

18. 9. 2009
Vážené soudružky, Vážení soudruzi,
 
Slyšte tu velikou novinu, že autobusem do Širokého Dolu s Vámi pojedu. Tam shlédneme klání, v hasičském sportování. Naše družstvo sportovní, zajisté to zaviní, že přepíšou se dějiny. Kladiva a srpy si vemte, dobrou náladu si přibalte. Už se na Vás těším moc, doufám, že nás bude dost.
 
S úctou Váš V.I.L.
 

Obrazek

  
 
 
SDH Stará Říše pořádá zájezd na memoriál VŘSR 2009 v Širokém Dole
 
 
Kogda: 24.10.2009
 
Kuda: Široký Důl
 
Otchod: 5.30 hod. od hasičárny
 
Skolko: 260,- Kč
 
Pro ty, kteří nevědí o co se jedná.
 
Memoriál VŘSR je soutěž v požárním útoku. Tato soutěž je okořeněna recisistyckým zahájením v podobě alegorického průvodu, který připomíná zahájeni olympijských her. Tímto se řídí i celý doprovodný program. Místo v autobusu si lze zarezervovat buď osobně, nebo na tel. Čísle 723 471 291, emailem: sdh.stararise@centrum.cz Úplná reservace proběhne však až po zaplacení celé částky předem.
 
www.sdhstararise.estranky.cz
www.sdhstararise.tym.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poslední místa

(J.N., 4. 10. 2009 16:10)

Vážení zájemci,
chtěl bych upozornit, že volných míst je stále méně a v současné době je jich pouze 7. Takže neváhejte, nezbyde!!!