Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní kolo hry Plamen 4.10.2008

4. 10. 2008

Dne 4.10.2008 se v Dobroníně konalo podzimní kolo hry Plamen. Na tomto kole se soutěžilo ve dvou kategoriich. A to v  běhu na 60 metrů s překážkami, což je závod jednotlivců a závod v požárnické všestrannosti. V prvejmenované kategorii byli nahlášení za náš tým dva závodníci, ale nakonec nastoupil pouze jeden, a to Anna Ficová. Do druhé kategorie jsme měli přihlášeny dvě hlídky po 5 členech, ale bohužel chvíli před zahájením se jeden člen hlídky zranil a musel být odvezen na lékařské vyšetření. Jelikož s námi nebyl žádný náhradník, museli jsme si zapůjčit závodníka z družstva Pavlova, Ladislava Růžičku, za což mu velice děkujeme. Fotografie z této soutěže si můžete prohlednout ve fotogalerii.

Jména účastníků:

hlídka 1 : Ficová Anna, Mikysek David, Bartů Jakub, Turín Jiří, Štěpničková Sváťa

hlídka 2: zraněný Bartoň Dominik, Padrnos Jan, Padrnos Martin,Fic Jiří, Adam Jan

Výsledky:

jednotlivci:   Ficová Anna 9 místo z 21 s časem 20,19 s.

hlídka 1:    8 místo

hlídka 2:  16 místo 

PS: výsledky z požárnické všestrannost zatím bez záruky.

J.N.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář