Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž MH Žirovnice a Nová Říše

13. 9. 2008

Dne 13.9.2008 se naši mladí hasiči vydali na dvě soutěže. V dopoledních hodinách to byla soutěž v Žirovnici " Žirovnický podzim". Této soutěže se zúčastnilo jen 6 členů soutěžního družstva navíc poskládaných ze dvou družstev. Výsledky z této soutěže budou dodány.

 

Z Žirovnic jsme se vydali rovnou k našim kamarádům do Nové Říše, kde se pod dohledem sv. Floriána uskutečnila další soutěž začleněná do okresní ligy MH Jihlava. Tam se k nám připojil další člen družstva, tudíž jsme byli sice v poskládané, ale kompletní sestavě. Výsledková listina je na fotografii ve fotoalbu. Po skončení soutěže jsme využili pozvání pořádajícího SDH a ještě zde  zůstali na posezení u ohně a opékání špekáčků. Při této příležitosti byl uskutečněn i malý ohňostroj. Tímto ještě jednou děkujeme za pozvání a blahopřejeme Novoříšským k vítězství.

Obrazek

J.N.

PS: fotografie z těchto soutěží ve fotoalbu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář