Jdi na obsah Jdi na menu
 


Technické zabezpečení hasičského pětiboje 19.9.2009 Telč

27. 8. 2009

Zdravím Vás,

 

jako každý rok, tak i letos se uskuteční na PS Telč soutěž hasičů v hasičském pětiboji. Naše SDH bylo požádáno na vyslání technické čety. Zároveň tato soutěž bude otevřena i pro členy ZJ SDH. Proto Váz vyzívám, kdo by měl zájem jednak být členem technické čety, tak i kdo by se chtěl této soutěže přímo zúčastnit, aby mne co nejdříve kontaktoval.

 

Za Váš zájem Vám předem děkuji.

 

Josef Novák

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

5boj

(dejw, 28. 8. 2009 13:18)

já cu tak jet na 5boj!! zatim jamajčani

for Pepik

(Coach Šeba , 28. 8. 2009 6:23)

hodil jsem to na distkuzi k nám na stránky, kdy by se dal ten trenink... kdyžtak nám Pepo zjisti ještě kdy má službu Pepa volvšicu během týdne, že by se šlo na ten trenink vícekrát... zatím díky Šeba.

for zájemce

(J.N., 27. 8. 2009 15:40)

OK. chtělo by ten trening možná domluvit na neděli ráno a zajet do telče, páč v sobotu a v neděli, co já vím, jedete na soutěž. Jen jde o to, aby jste ráno nevyčerpali síly a na soutěži se sotva dobelhali k základně.

zájemce

(Coach Šeba , 27. 8. 2009 12:01)

Čau Pepiku... já bych si ten pětiboj chtěl zkusit. No uvidíme jak potrenujem a kdyžtak bych se zůčastnil alespon toho organizování...

pro zájemce

(J.N., 27. 8. 2009 11:38)

Ahoj,

zde v komentáři se prosím nahlašte.
Děkuji
J.N.