Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všem, Všem, Všem...

29. 7. 2008

Všem, všem, všem

 

tak takto velitel zásahu při požáru hlásí do vysílačky zprávu, která je určena pro všechny. Jak jistě všichni víte, 26.7.2008 proběhl na půdě ZŠ a na přilehlém hřišti den ukázek práce hasičů a rychlé zdravotní služby. Chtěl bych touto cestou z celého srdce poděkovat všem těm, kteří se jakýmkoliv způsobem či činem na organizaci této, podle mě super akce,podíleli! Děkuji také všem dětem a dospělákům, kteří se přišli podívat, čímž naplnili smysl toho všeho dění.

Nebudu uvádět jména, protože jak se za ty léta znám, zajisté bych na polovinu pozapoměl. Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další podobné setkání, či na jiné akci.

 

Josef Novák

 

PS: ve fotoalbu jsou již nějaké fotografie, ale jistě přibudou i další!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář