Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hra PLAMEN 2015-2016

23. 5. 2016

Ahoj všem,


víkend na Meziříčku máme za sebou a musím říct, že to byl víkend snů!!!! Nejprve kategorie mladší. Tentokrát se podařilo poskládat dvě družstva, přičemž družstvo "A" (ti starší z mladších) nastupovalo z podzimním umístěním na branném závodě z 2 místa a o víkendu vyhrály všechny disciplíny, které mladší běhají a tím pádem vybojovali 1 místo HRY PLAMEN OKRESU JIHLAVA !!!! Družstvo "B" jsme na podzim neměli, tudíž byly zatíženy velkým počtem bodů za umístění. Na Mezi...říčku si v letošním roce vybrali nováčkovskou daň a díky tomu, že vše pro ně bylo nové a bez zkušeností skončily sice poslední, ale pohár za účast a spoustu nových zkušeností, které za tento víkend posbíraly jsou určitě velkou odměnou za jejich snahu a je velký předpoklad, že v příštím roce se budou prát o vyšší příčky. V kategorii mladších rovněž byli 3 chlapci a 3 dívky, kteří závodili v jednotlivcích v běhu na 60 metrů překážek, kdy u chlapců jsme obsadili první 3 místa a u děvčat 5,6 a 9 místo.

 

 

Kategorie starší po 5 místu z podzimního kola nastoupila s jedním družstvem. Tato příčka jim po sobotě patřila také, ale na 2 místo ztrácela 3 body. V neděli zaběhly jedním pokusem požární útok CTIF 2 místo a díky tomuto skvělému výkonu poskočily i na průběžně druhé postupové místo na kraj. Bohužel při následné, zároveň poslední disciplíně v požárním útoku se projevila nervozita zapříčiněná ještě nesouhrou, že oba pokusy nedopadly úplně na výbornou a nakonec s 33 body skončily na 6 místě. Pro děti to bylo určitě zklamání, ale vzhledem k tomu, že v tomto složení budou spolu minimálně cvičit a běhat 2 roky, tak jsem naprosto přesvědčen, že je čeká ještě spoustu úspěchů. V jednotlivcích jsme ve starších rovněž měli zástupce. V dívkách to bylo 4 a 7 místo a u chlapců 5,9 a 11 místo.

 

Veškeré výsledky si můžete prohlédnout http://www.oshjihlava.cz/assets/File.ashx…

Chtěl bych touto cestou strašně moc poděkovat všem dětem, Vám rodičům za trpělivost a dovozem dětí na Meziříčko, všem vedoucím a dalším, kteří nám pomohli s přípravou moc a moc DĚKUJEME!!!!!!